WYNIKI TURNIEJU Z 21 CZERWCA

WYNIKI TURNIEJU Z 14 CZERWCA

Gramy w nowej formule 13 minutowej.
Podgląd meczu pokazowego

Nikt na nikogo nie czeka. Gramy na czas. Czas jest dla każdego na korzyść w tym turnieju.

3. Zgłoszenia
Zgłoszenia następują do piątku 19.06.2020 do 24:00. Do turnieju zgłosić może się maksymalnie 48 osób. Decyduje czas zgłoszenia. Organizator zastrzega sobie 15 miejsc dla zawodników zaproszonych.
Grupy i harmonogram gier zostanie opublikowany w sobotę 21.06.2020 na stronie cspzts.pl
Zgłoszenia prosimy kierować na email: dariusz.wycichowski@pzts.pl

4. Uczestnicy
Do turnieju może się zapisać każdy niezależnie od wieku i płci.

5. Wpisowe
Do turnieju wpisowe wynosi 30 zł dla osób pełnoletnich.
Dla dzieci, młodzieży oraz studentów wpisowe wynosi 15 zł.

6. System gier
Gramy w systemie grupowo grupowym. Grupy są rozdzielane w zależności od ilości zgłoszonych uczestników. Gra każdy z każdym w grupie. Gramy systemem 13 minutowym, 6 minut pierwsza partia, przerwa minutowa, 6 minut druga partia (zobacz mecz podglądowy). Wymiana serwisu co 2. Zmieniamy stronę po pierwszej partii. Wygrywa pojedynek ten który nazbiera najwięcej punktów. W przypadku równej ilości punktów po zakończonym czasie gramy złotą piłkę. Do przejścia do dalszego etapu decydują wygrane pojedynki, w przypadku równej ilości wygranych pojedynków decyduje wynik meczu bezpośredni pomiędzy zawodnikami. W przypadku trzech lub więcej zawodników decydują małe punkty zebrane ze wszystkich gier w grupie.

7. Nagrody
Każda grupa walczy o nagrody rzeczowe niezależnie od poziomu grupy. Najlepsza osoba z każdej grupy otrzymuję nagrodę. W grupie pierwszej PRO A – trzy pierwsze osoby zostaną uhonorowane nagrodami i dyplomami.

8. Klasyfikacja
Rozstawienie w turnieju zapewnione jest na podstawie wcześniejszych turniejów OPEN PZTS Gdańsk, poziomu zawodniczego (sędzia główny zapewnia sprawiedliwą opinię). Osoby nie biorące wcześniej udziału w rozgrywkach zostaną dolosowane do grup.

11. Sędziowanie
Sędziowanie na turnieju przebiega w sposób koleżeński. W każdej grupie zostanie wyznaczona jedna osoba do zapisywania wyników.

12. Wytyczne COVID-19
Każdy uczestnik zapisuje się na listę przed wejściem, uiszcza wpisowe oraz dezynfekuje ręce przed wejściem na halę i po wyjściu. Na halę przychodzimy już przygotowani w stroju sportowym. Organizator nie zapewnia dostępu do szatni i natrysków. Po każdej grze grupowej następuje dezynfekowanie stołów i pól gry.

13. Sprzęt
Do turnieju zawodnicy przygotowują się w pełni profesjonalny sprzęt zgodnie z wytycznymi ITTF.

14. Dodatkowe
Organizator nie zapewnia ubezpieczenia od NW.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione i pozostawione na obiekcie.
W przypadku spraw spornych decyduje organizator w porozumieniu z sędzią turnieju.
Organizator w zależności od ilości zgłoszonych uczestników zastrzega sobie możliwość zmiany systemu turnieju.