śr. Gru 2nd, 2020

Centrum Andrzeja Grubby

ul. Meissnera 3, Gdańsk

Obóz wakacyjny

2 min read

Idea obozu powstała w celu połączenia pełnych możliwości wykorzystania warunków oraz lokalizacji Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Oferta jest skierowana do młodych sportowców oraz ich rodziców. System obozu pozwala na wypoczynek rodzinny z wykorzystaniem najlepszych warunków w Europie do tenisa stołowego oraz zwiedzaniem Gdańska.

Obiekt Centrum Szkolenia PZTS jest wyposażony w stołówkę​,​ sale konferencyjną​,​ siłownię​,​ jacuzzi i saunę. Na obiekcie znajduje się 13 pokoi gościnnych. Na cele obozu pokoje są dwuosobowe (dziecko + rodzic). Parking na 40 miejsc znajduje się obok hali. Do dyspozycji obozowiczów (za dodatkową opłatą) jest fizjoterapeuta i masażysta. W przypadku diety uczestnika karta dostosuje swoją kartę dań.

Gdańsk należy do najstarszych miast w Polsce​,​ o ponad tysiącletniej tradycji​,​ z jednym z najcenniejszych zespołów zabytkowych w Polsce. W ramach obozu zwiedzać będziemy Starówkę Gdańska​,​ Górę Gradową oraz Park Oliwski. Będziemy w najlepszych punktach widokowych Gdańska​,​ aby każdy mógł się pochwalić znajomym pięknym zdjęciem.

Trenerzy – instruktorzy: Michał jest odpowiedzialny za treningi dzieci. Trener ten może się pochwalić kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży. Dodatkowymi atutami Michała są umiejętności językowe. Posiada on kursy języka angielskiego umożliwiające naukę innych osób tego języka. Na zajęciach zawsze widzimy profesjonalnie podejście Michała. Treningi w jego wykonaniu są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze.

Darek posiada kursy instruktora tenisa stołowego​,​ wychowawcy wypoczynku oraz kierownika wycieczek. Na obozie będą w jego wykonaniu prowadzone zajęcia dla dorosłych. Poznasz pasje swojego dziecka i zobaczysz ile frajdy może ona dawać. Darek po zajęciach będzie oprowadzał grupę obozową po Gdańsku. Poznasz najlepsze miejsca widokowe​,​ a kierownik wycieczki pomoże Ci zrobić świetne zdjęcie.

CENA OBOZU: 899 zł

TERMIN: 18 – 25.07.2020

MIEJSCE: MEISSNERA 3, GDAŃSK

ZGŁOSZENIA:
Telefoniczne: 721-590-050
E-mail: dariusz.wycichowski@pzts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *