Centrum Andrzeja Grubby

ul. Meissnera 3, Gdańsk

Mistrzostwa Polski Juniorów

1 min read

W dniach 8-11 października 2020 w Gliwicach odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów. Zawodnicy na co dzień trenujący w OSSM Gdańsk zajęli tam czołowe lokaty zdobywając 5 medali. Michał Małachowski wywalczył trzecie miejsce. W półfinale Michał uległ swojemu treningowemu koledze Łukaszowi Sokołowskiemu. Łukasz w finale musiał uznać wyższość Miłosza Redzimskiego. 2 i 3 miejsce Mistrzostw Polski Juniorów zdobyte zostało przez OSSM Gdańsk.

Kuba Kwapiś w parze Damianem Korczakiem zajęli 3 miejsce w grze deblowej. Takie samo miejsce trzecie zostało zdobyte przez pary: Kuba Kwapiś, Anna Kubiak oraz Michał Małachowski, Aleksandra Jarkowska.