wtorek. wrz. 28th, 2021

III Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS

2 min read

III MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PZTS

Gdańsk, 19 września 2020 roku
Hala sportowa Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku, ul. Meissnera 3

Fotogaleria

foto by Michał Bidziuch

Przebieg rywalizacji:
Do turnieju może się zgłosić każdy chętny. Turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym w następujących kategoriach wiekowych:
– kadet – dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2005-2006
– młodzik – dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2007-2008
– żak – dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2009-2010
– skrzat – dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2011 i młodsi

WYNIKI

W Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku odbył się III Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS. W zawodach udział wzięło blisko 150 zawodniczek, zawodników, trenerów, rodziców i uczestników.

W Gdańsku młodzi tenisiści stołowi rywalizowali w czterech grupach wiekowych. W najmłodszej kategorii – skrzatów i skrzatek nie mieli sobie równych Olaf Glanert (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) i Wiktoria Ilcewicz (LKS Krajna Sępólno Krajeńskie). W grupie żaków i żaczek na najwyższym stopniu podium rywalizację ukończyli Oleg Stefanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) i Julia Czaja (MRKS Gdańsk).

Uczestnikami sobotniego turnieju o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego byl także młodzicy i młodziczki oraz kadeci i kadetki. W tej pierwszej kategorii na pierwszym miejscach zostali sklasyfikowani Wiktor Ptak (KS Mysław) i Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice). W najstarszej grupie wiekowej złote medale wywalczyli Dawid Chylicki (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński) i Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński).

KOMUNIKAT

W zawodach może wziąć udział max. 150 startujących. W przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu zawodników, lista zostanie zamknięta i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszyscy startujący muszą posiadać zgodę lekarza na udział w zawodach lub zgodę rodziców z oświadczeniem o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu oraz dokument potwierdzający tożsamość.

Zgłoszenia wyłącznie za pomocą elektronicznej karty zgłoszeniowej, którą należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 września 2020 r. do godz. 18:00 na adres: dariusz.wycichowski@pzts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *