wt. Sty 19th, 2021

Centrum Andrzeja Grubby

ul. Meissnera 3, Gdańsk

zajęcia grupowe

W Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby wieczorami prowadzone są zajęcia grupowe.

Zgłoszenia na te zajęcia należy przesyłać telefonicznie: 502 067 877.

Zajęcia odbywają się niezależnie od ilości zgłoszonych osób. W przypadku zgłoszenia się nawet jednej osoby odbywa się trening indywidualny z trenerem.

Poniedziałek  20:00 – 21:30

Zajęcia z Dariuszem Wycichowskim. Darek wprowadzi Cię w świat tenisa stołowego od podstaw. Nauczysz się wszystkich zagrań w tenisie stołowym. Zobaczysz jak można trzymać rakietkę w sposób profesjonalny uchwytem europejskim lub piórkowym. Zobaczysz co można zrobić z piłką, aby wchodziła w stół z każdego ustawienia przy stole. Tematyka zajęć: podstawy tenisa stołowego dla początkujących.

Środa  20:00 – 21:30

Zajęcia Multiball to najskuteczniejszy trening. Multiball oznacza, że gramy na wiele piłek. Jest to najbardziej intensywna forma treningu w tenisie stołowym. Korzystać z tego typu treningu mogą zarówno profesjonaliści jak i początkujący. Pomaga to w poprawie ogólnej koordynacji i daje dużo lepsze efekty niż trening tradycyjny.

Piątek  19:00 – 20:30

Zajęcia gry i zabawy z poprawą techniki. Jeżeli można się dobrze bawić, a przy okazji nauczyć poprawnej techniki to dlaczego nie? Trening nie musi być nudny i męczący. Przyjdź i przekonaj się sam!